Yüzde bulunan güneş lekeleri nasıl geçer?

Güneş lekeleri sizi çok rahatsız ediyor ve lekelerden kurtulmak mı istiyorsunuz! O halde güneş lekelerinin nasıl geçeceğini öğrenin! 1 min


Yaz mevsimi boyunca deniz girmek en büyük keyiflerden birisidir. Uzun bir süre güneşe maruz kalındığında,  deniz suyunun da yüz üzerinde kuruması nedeniyle cildinizde lekeler oluşabilir. Yani tatile gittiniz, deniz girdiniz ve tatil dönüşü bir baktınız ki yüzünüzde lekeler var. Bu lekelerin güneşten olduğuna eminseniz size bir takım püf noktaları öğretelim .

Güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalan kişilerde herhangi bir koruma maddesi kullanmamasından dolayı mutlaka güneş lekeleri oluşabilir. Öncelikle güneş ışınlarına karşı önlem almanız tavsiye edilir. Bu lekelerden kurtulmak isteyen bir kişiyseniz cildiyeden randevu alarak doktorunuzun lekelerin hangi tabakada olduğunun tespiti için muayene olmalısınız.  Tedavi süresi genel olarak uzun dönemlere sarkabilmektedir.

Limon suyunun renk açıcı özelliği sayesinde günde lekeli bölgeye 1 2 defa uygulayın. 8 Hafta içerisinde lekelerin komple kaybolduğunu göreceksiniz.

Kırmızı soğan cilt lekelerinden kurtulmak için en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Soğan içerisinde bulunan asit sayesinde cildinizin lekeli bölgesine sürülmesi dahilinde birkaç haftada lekeden kurtulabilirsiniz.


Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!