Bayan Çorap Modelleri

Bayanlar için çoraplar uzun zaman boyunca sadece tamamlayıcı birer aksesuar gibi algılansa da son yıllarda çorap modası ve modelleri olarak ayrı bir yer tutuyor.

Tamamını görüntüle
Bayanlar artık çorapları, giysilerini tamamlayan bir aksesuardan çok tarzlarını ön plana çıkarmalarını sağlayan kıyafetler olarak görüyor. Birçok çorap markasının tasarladığı birbirinden şık modellerden de anlaşılacağı üzere, bayanların şık ve özel tasarım çoraplara olan ilgisi gün geçtikçe artıyor.

Rus kadınlarının güzellik sırları

Rus kadınlar her zaman yüz güzellikleri ve vücut hatlarıyla dikkat çekmiş ve ön plana çıkmışlardır. Peki Rus kadınlarının güzellik sırları nelerdir?

Tamamını görüntüle
Uzun boyları beyaz tenleri ve iri kemik yapılarıyla genetik bir yapıda olmalarının yanı sıra cilt bakımları da büyük merak konusu olmaktadırlar. Eğer sizde bunu merak ediyor ve Rus kadınları gibi güzel bir cilde ve çekici bir yüze sahip olmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz ipuçlarını dikkatlice okuyun ve uygulayın.

Terk edilen kadın ne yapmalı

Terk edilmek, bir kadının özgüvenini yitirmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Bu anlarda yanlış kararlar vermek en sık rastlanan davranışlardandır.

Tamamını görüntüle
Kadınlar bu anlarda çok dikkatli olmalı ve kendilerini doğru düşünmeye zorlamalıdır. Erkekler terk edildiklerinde bunun üzerine fazla düşünmezken, kadınlar bu durumu hep bir mantığa dayandırmaya çalışırlar. Bunu başaramadıklarında ise kendini suçlama süreci başlar. Terk edilmenin sebebi olarak kendi fiziksel ve kişilik özelliklerini görmeye başlayan kadınlar, bu suçlama hali devam ettikçe daha da depresifleşirler. Öncelikle bu...

Siyah saça makyaj

Bayanların ten rengine göre, saç rengine göre makyaj konusunda hassas olduklarını bilmeyeniniz yoktur. Siyah saç, bayanları olduğundan daha çekici göstermektedir.

Tamamını görüntüle
Fakat yaptığınız hatalı bir makyaj siz bayanların bütün çekiciliğini alt seviyeye indirebilir. Siyah saçlarda gözler çok önemlidir. Gözlerinize daha koyu far sürmeniz doğru olacaktır. Her zaman saç renginizin zıt tonlarını kullanmak gözlerinizi daha çok ön plana çıkaracaktır. Siyah saçlarda allıklar koyu pembe tercih edilmelidir. Ruj olarak ise kırmızı renk tercih edilmelidir. Siyah ve kalın bir...

Gerçek aşk belirtileri

Aşk bilindiği gibi iki kişiliktir. Tek taraflı hissedilen aşk olamaz, sadece şahsa duyulan hayranlıktır ve ona ulaşamamanın verdiği heyecandır. Aşkın belirtileri;

Tamamını görüntüle
Aşk dünyadaki tüm zevklerden daha değerli bir duygudur. Ne kadar acı çekseniz de ne acı çekmekten vazgeçersiniz ne de âşık olmaktan. Ansızın kapı çalmadan haber vermeden gelen bir duygudur aşk. Peki, âşık olduğumuzu ya da karşıdakinin bize âşık olduğunu nasıl anlarız? Duygularımızdan nasıl emin olabiliriz? Birçok belirtisi vardır bunun. İlişkiler ve şahıslar üzerinde yapılan birçok...

Kirpikleri dolgun ve daha uzun göstermek için ne yapmalı

Kirpikleri daha uzun göstermek, daha dolgun göstermek için yapmanız gerekenler.

Tamamını görüntüle
Makyaj bayanların ayrılmaz bir parçası olmaktadır. Bayanlar kendilerini olduğundan daha güzel göstermek ve kendilerini daha iyi hissetmek adına makyaj yapar ve bakımlı bir bayan haline dönüşürler. Makyaj yapmanın çeşitli yöntemleri vardır ve bu yöntemleri uygulayarak kolay ve daha güzel bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Bizler sizin için araştırmalar yaparak makyajın en ayrılmaz noktalarından biri olan kirpiklerin...

Etkileyici göz makyajı nasıl yapılır

Etkileyici bir göz makyaj için öncelikle rengi belirlemelisiniz. Bu sene moda olan mürdüm rengini baz alarak etkileyici göz makyajı tekniklerini anlatıyoruz.

Tamamını görüntüle
Sizlere de bu rengi kesinlikle öneririz.Etkileyici makyajı uygulamak için hangi bölgenizin daha dikkat çekmesini istiyorsanız onu belirlemelisiniz. Örnek olarak gözlerinizin dikkat çekmesini istiyorsanız mürdüm rengini göze uygulamalı ya da dudaklarınızı istiyorsanız dudaklarınıza hafif olarak uygulamalısınız.

Sky Gamblers Android Oyunu Hakkında Bilgi ve İnceleme

Namco Bandai tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Sky Gamblers android oyununda 1. Dünya savaşını tam anlamı ile tekrardan yaşayacaksınız.

Tamamını görüntüle
ve uçakla bu savaşın içerisinde yerinizi alacaksınız. Bu oyunda uçağın içerisinde havada hakimiyet kuracak ve klasik uçakların içerisinde savaşın içerisinde önemli bir yere sahip olacaksınız.  Bu oyunda daha önce 1.  Dünya savaşında gerçekten kullanılmış olan gerçek uçaklara yer verilmiştir. 

giriş yap

Captcha!
Henüz Eğlencelilerden biri değil misin?
kayıt ol

şifremi sıfırla

Geri dön :
giriş yap

kayıt ol

Captcha!
Geri dön :
giriş yap
İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!