3

Gerçek aşk belirtileri

Aşk bilindiği gibi iki kişiliktir. Tek taraflı hissedilen aşk olamaz, sadece şahsa duyulan hayranlıktır ve ona ulaşamamanın verdiği heyecandır. Aşkın belirtileri;

4

Evliliğin kötüye gitmesi

Evlilik güzel bir umutla başlar ve zaman geçtikçe eskimeye aynı zamanda da bazı sorunların ortaya çıkmasını sağlar ve kötüye gidebilir.

5

Hindistan’dan insan fotoğrafları

Hindistan'da yaşayan insanların doğal ortamlarında çekilmiş fotoğraflarının yer aldığı, aynı zamanda Hindistan'ı da gösteren fotoğraflar galerisi.

7

Bayan Çorap Modelleri

Bayanlar için çoraplar uzun zaman boyunca sadece tamamlayıcı birer aksesuar gibi algılansa da son yıllarda çorap modası ve modelleri olarak ayrı bir yer tutuyor.

8

Terk edilen kadın ne yapmalı

Terk edilmek, bir kadının özgüvenini yitirmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Bu anlarda yanlış kararlar vermek en sık rastlanan davranışlardandır.

9

Siyah saça makyaj

Bayanların ten rengine göre, saç rengine göre makyaj konusunda hassas olduklarını bilmeyeniniz yoktur. Siyah saç, bayanları olduğundan daha çekici göstermektedir.

10

Vücut piercing

Vücutlarına piercing yaparak, çok farklı değişimlere uğramış, kimilerine yakışan kimilerine de yakışmayan piercing ve vücut deldirme galerisi.

giriş yap

Captcha!
Henüz Eğlencelilerden biri değil misin?
kayıt ol

şifremi sıfırla

Geri dön :
giriş yap

kayıt ol

Captcha!
Geri dön :
giriş yap
İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!