Sky Gamblers Android Oyunu Hakkında Bilgi ve İnceleme

Namco Bandai tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen Sky Gamblers android oyununda 1. Dünya savaşını tam anlamı ile tekrardan yaşayacaksınız.


ve uçakla bu savaşın içerisinde yerinizi alacaksınız. Bu oyunda uçağın içerisinde havada hakimiyet kuracak ve klasik uçakların içerisinde savaşın içerisinde önemli bir yere sahip olacaksınız.  Bu oyunda daha önce 1.  Dünya savaşında gerçekten kullanılmış olan gerçek uçaklara yer verilmiştir. 

Her bakımdan gerçekçi olarak tasarlanan bu oyunu büyük bir zevk ve heyecanla oynayacağınızdan emin olmalısınız.  Ayrıca bu uçakları kullanarak size verilen bireysel görevleri yerine getireceksiniz.  Bu kadarla da sınırlı kalmayacak ve 8 kişiye kadar arkadaşınızla beraber bu oyunu oynayarak daha heyecanlı ve zevkli bir hale getirebileceksiniz. 

Bu oyunda arkadaşlarınız ile beraber gerçek zamanlı olarak savaşarak işinizi kolaylaştırabilir ve düşmanlarınızı kolaylıkla püskürtebilirsiniz.  3 boyutlu grafikleri ile gerçekçiliği sayesinde sizi içine alacak bu oyun ile birlikte hiç ummadığınız kadar eğlenecek ve kısa bir süre içerisinde Sky Gamblers android oyununun bağımlısı olacaksınız. 

Savaş uçağınızın kontrolunü sağlayarak havadaki diğer savaş uçakları ile çarpışırken aynı zamanda da karadaki hedeflerinizialt etmeye çalışmalısınız.  Bu oyunda tam olarak 18 adet büyük harita bulunuyor.  Bu haritalarda gösterilen dağlara ve geniş düzlüklere giderek 12 farklı görevinizi yerine getirmeniz isteniyor. 

Multiplayer modu sayesinde farklı oyun modlarını deneme imkânını da bu oyun size tanıyor.  Bu oyunda isterseniz bireysel olarak çatışın isterseniz de eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşarak arttırın.  Çok seveceğiniz bu oyunu android işletim sistemine sahip tüm cihazlara indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.  İyi oyunlar dileriz. 


Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!