Romantik olmanın yolları

Romantik bir insan nasıl olunur? Romantik olmak için ne yapılmalıdır? Romantik olmanın temel kuralları ve püf noktalarını bu yazıda öğrenebilirsiniz.


Duygusallığın yanında romantik bir eş adayı her kadının hayalidir. Siz de kadınları etkilemek ya da sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız romantik olmalısınız. Romantik doğulmaz, romantik olunur. Nasıl olunur diye düşünmeyi bırak. Bak yazımda sana bazı tavsiyelerim olacak. Bunları kulağına küpe et. Dersini çalış. Sen sonra gör bak nasıl da romantik olunuyormuş. Sevgilin seninle gurur duyacak ve yaptığın güzel şeylerle ilişkinize mutluluk ve farklılık katacaksın. Beni dinle gel de romantik olmayı öğren.

Romantik olma el kitabı

Birinci kural, her zaman kibar ve düşünceli ol. Centilmenlik senin en önemli huyun olmalı. Bunu unutma. Ayrıca sevgilin için küçük bir araştırma yapmalısın. En çok neleri seviyor, nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz. Bunları iyice öğren ve not et. Sonra bize lazım olacak

İkinci kural, asla ama asla kırıcı olmamalısın. Bazen fazla trip atabilir. Sen sen ol özellikle de tehlikeli günlerinde üstüne varma. Sadece plan yap. Onu mutlu etmeye, sevmeye çabala. Böylece hem onu kızdırmamış olursun. Hem de bu düşünceli ve sevimli tavrın karşısında onun beğenisini almış olursun.

Üçüncü kural

En sevdiği hediyeleri keşfetmeye çalış ya da en çok hoşuna gide aktiviteleri. Mesela konserlerden hoşlanıyorsa en çok sevdiği sanatçıyı bulabilir ve ikiniz için bilet ayarlayabilirsin. Bu onu epey mutlu edecektir.

Unutma sen romantik olmayı sil baştan öğreniyorsun. Yavaş yavaş olacaktır. Ama sonuç güzel ve aşkınıza iyi gelecektir. Sen çabalamayı bırakma, o da sana eşlik edecektir. Kolay gelsin. Romantik olma yolunda başarılar.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!