Öpüşürken yapılan hatalar

Öpüşme anında en çok yapılan hatalar nelerdir ? Bu hataları yapmamak için nasıl öpüşülmelidir? 1. ebrubjk

  Öpüşme anı duyguların en yoğun hissedildiği andır. Hem sevginizi gösterdiğiniz, hem de sevildiğinizi hissettiğiniz bu özel anlarda birbirinizi normalden daha yakın hissedersiniz.

  Özellikle ilk öpüştüğünüz an, ilişkinizin en önemli ve özel anlarından bir tanesidir. Özellikle uzun soluklu ilişkilerde ilk öpüşme anı, asla unutulmaz ve ilişkinin devamını belirler. İşte ilişkiniz ve duygularınız için bu kadar büyük önemi olan öpüşme anında yapacağınız hatalar, her ne kadar önemli gibi görünmese de geri döndürülmesi zor sonuçlar doğurabilir.

  Öncelikle partnerinizle, öpüşmek hakkında açık ve rahat bir biçimde konuşmalısınız. Karşılıklı beklentilerinizi tartışmak ve birbirinizi öpüşme anında duygusal olarak tatmin edebilmek adına, bu konu üzerine rahat olarak konuşmanız çok önemlidir.

  Öpüşme sırasında dudaklarınızla direk temas hâlinde olduğunuz için, en önemli anları dudak hareketleriniz belirler. Dudaklarınızı doğru kullanmadığınız ya da bakımsız ve kuru bıraktığınız takdirde partnerinizin üzerinde istediğiniz etkiyi bırakmanız mümkün olmayacaktır.

  Öpüşürken dilinizi kullanmak, elbette anın büyüsünü ve çekimini arttıracak. Ancak öpüşmenin devamı şehvetli olarak devam etmeyecekse dilinizi fazla kullanmak ters tepkiye neden olabilir. Öpüşme anında partnerinizin isteklerini ve bir sonraki adımda ne yapacağını çok iyi tahmin edip, dilinizi bunlara göre ayarlayarak kullanmalısınız.

  Sürekli aynı şekilde öpüşmek de sıkça yapılan hatalardan biridir. Özellikle uzun süren ilişkilerde sürekli aynı tarzda öpüşmek bir süre sonra o anın etkisini yitirmesine neden olacaktır. Ara sıra partnerinizin dudağını ısırmak, ya da bir harmoni içinde öpüşmek, hem sizin hem de partnerinizin heyecanını arttıracaktır.

Bu listeye ekleme yapabilirsin!
-
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!