Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik iksirleri

Güzellik iksirleri masallardaki gibi etki etmese de, faydaları bulunmaktadır. Her mutfakta bulunabilecek, doğal malzemelerle güzellik iksirleri yapabilirsiniz.


Her kadın her zaman ki halinden daha güzel görünmek için elinden geleni yapar. Hele cildinde bazı sorunlar var ise çeşitli araştırmalar yaparak en iyi formülleri bulmak ister.

Fakat sizin araştırmanıza gerek kalmadan bizler sizler için araştırmalar yaptık ve uyguladık.Güzellik iksirlerini çok uzakta aramayın hemen mutfağınıza gitmeniz yeterli olacaktır. Güzellik için birçok kremlere para verdik ve bir işe yaramadığını gördük. Şimdi size vereceğimiz tarifler ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Kabak: Bir adet kabağı soymadan pişirin. Pişirdikten sonra soğumasını bekleyin ve içerisine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı katarak yüzünüze sürün. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayınız. Bu şekil de cilde canlı bir renk vermesini sağlarsınız.

Patates: öncelikle patatesleri soyun ve bir kaba rendeleyin. İçerisine bir çay kaşığı zeytinyağı ve yarım çay bardağı pastörize olamayan süt ilave edin. Bu karışımı maske gibi yüzünüze uygulayın. Bu karışımın en iyi özelliği ise yaz günlerin de cildiniz de yer alan kahverengi lekeleri ortadan kaldırır ve güneşin yarattığı lekeleri engeller.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!