Gerçek aşk belirtileri

Aşk bilindiği gibi iki kişiliktir. Tek taraflı hissedilen aşk olamaz, sadece şahsa duyulan hayranlıktır ve ona ulaşamamanın verdiği heyecandır. Aşkın belirtileri;


Aşk dünyadaki tüm zevklerden daha değerli bir duygudur. Ne kadar acı çekseniz de ne acı çekmekten vazgeçersiniz ne de âşık olmaktan. Ansızın kapı çalmadan haber vermeden gelen bir duygudur aşk. Peki, âşık olduğumuzu ya da karşıdakinin bize âşık olduğunu nasıl anlarız? Duygularımızdan nasıl emin olabiliriz? Birçok belirtisi vardır bunun. İlişkiler ve şahıslar üzerinde yapılan birçok araştırmadan ve anketlerden aynı sonuçlara ulaşılmıştır.

Onu görmek için her yolu deniyor musunuz? Sırf onu görebilmek umuduyla onun olabileceği her yere gitmeye çalışıyorsanız olmadık yerlerde karşılaşmaya çalışıyorsanız ve bunları yapmayı çalışırken de heyecandan eliniz ayağınız titriyorsa âşıksınızdır.

Heyecandan elleriniz terliyor mu? Heyecanlıyken bu durumdan en çok ellerimiz etkileniyor. Hem tatlı bir heyecan hem de gereksiz stresin yarattığı bir durumdur bu. Pek istenmeyen ama kaçınılması zor bir durumdur ayrıca. Ellerinizi sık sık yıkamakta ve ya silmekte fayda var bu durumu karşı tarafa yansıtmamak en iyisi olur.

Onunla konuşurken yüzünüzü kızarıyor mu? Mutlaka bu durumu yaşıyorsunuzdur. Sizin her ne kadar hoşunuza gitmese de sizinde saklayamayacağınız bir durumdur. Eğer ondan çok hoşlanıyor veya ona karşı derin duygular besliyorsanız büyük ihtimal onunla konuşurken yüzünüz kızarıyordur.

Cinsel uyarılarda bulunuyor musunuz? İnsan âşık olunca elinde olmadan sürekli cinsel uyarılarda bulunur. Aşkın bir gereksinimi olarak onu hep öpme, sarılma, koklama ihtiyacı hissedersiniz. Hatta onunla deli gibi sevişmek istersiniz. Aşkın meyvesidir sevişmek ve aşk çok seksi bir duygudur.

Onun çevresindekilerle tanışıp arkadaş mı olmak istiyorsunuz? Âşık olunca kendi çevrenizi biraz unutur ve ihmal edersiniz. Neden mi? Çünkü onun arkadaşlarını onun ailesini onun işini ortamını merak edersiniz ve hep hep tanımak kaynaşmak ve ona yakın olmak istersiniz. Hatta kendinizi onun çevresine sevdirmeye çalışırsınız ki bir artı daha alabilmek umuduyla.

Pembe düşler gelinlik modelleri düğün hazırlıkları evlilik hayalleri kurulmaya başlandı mı? Aşkın en büyük özelliği insana tüm geçmişi unutturup gelecek planları yaptırmasıdır. Birçok hayal kurdurur insana. Tatil planları yapılır evlilik planları, balayı planları yapılır. Gelinlik modelleri seçilir. Bunların bir kısmı ya gerçek olur ya da gerçek olma ihtimalini kaybeder.

İşte eğer tüm bunları yapıyorsanız çok güzel duygular içindesinizdir. Biraz dikkatli olmakta fayda var derim. Ya bu aşkı çok güzel bir şekilde yaşayıp ölümsüzleştireceksiniz ve hayallerinizi gerçekleştireceksiniz ya da bu aşkı hem kendinize hem de karşınızdakine zehir edeceksiniz. Nasıl yaşayacağınıza bağlı.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!