Evde el, ayak ve yüz peelingi nasıl yapılır?

Kadınların ihtiyaç duydukları ve ellerine, ayaklarına ve yüzlerine uyguladıkları peelingler vücutta ki gözenekleri açarak güzelliğinizin artmasını sağlar. 1 min


Peeling yapmak için kremlere fazlaca para vermenize gerek kalmadığı gibi artık eviniz de doğal olarak kendiniz de hazırlayabileceksiniz. Bu şekil de para harcamaktan ve kendi gözünüzle görerek uygulayabileceksiniz. Cilt lekelerinizden kolayca ve hızlıca kurtulacak ve gözeneklerinizin açılmasını sağlayarak güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Evde kolayca yapabileceğiniz peeling tarifimiz ise şu şekildedir. Öncelikle bir kase içerisine tatlı kaşığı yardımı ile zeytinyağı, süt koyunuz. Daha sonra çay kaşığı yardımı ile toz şeker, tuz, limon suyu koyunuz. Bu karışımı iyice karıştırarak yüzünüze sürünüz. Tuz siyah noktaları yok eder ve cilt lekelerinize iyi gelir. 

Toz şeker ise cildinize ışıltı kazandırır ve tuz gibi siyah noktalarınızı yok eder. Zeytinyağı cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Süt ise cildin yumuşamasına ve beslenmesine yardımcı olacaktır. Limon sivilcelerin çıkmasını önler ve yağlı ciltler için birebirdir. Cildiniz fazla yağlı değil ise limon koymadan bu karışımı yapmalısınız. Ayaklarınıza ve ellerinize uygulamak için biraz daha fazla malzeme kullanmalısınız.


Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!