Eski sevgiliye bir şans daha vermek

İlişkiniz bitti, kafanız hala soru işaretleriyle dolu. Acaba yanlış bir şey mi yaptınız ya da eski sevgilinizi hala çok mu seviyorsunuz? Bir şans daha vermeli mi?


Bu gibi sorular ayrılığın ilk evrelerinde normal olsa da, ilerleyen zamanlarda devam ettiğinde bir şeylerin ters gittiğinin habercisidir.

Ayrıldıktan sonra eski sevgiliyle iletişime geçmeden verilen kararı gözden geçirmek oldukça önemlidir. Bunu yapmak için uzun bir zamana ihtiyaç vardır çünkü ayrılıktan hemen sonra verilen olumlu ya da olumsuz her türlü karar oldukça yanıltıcı olabilir. Ancak sağlıklı olarak düşünüp kendinizi yokladıktan sonra hâlâ eski sevgilinize bağlı olduğunuz sonucuna vardıysanız, ona bir şans daha verme üzerine düşünmeniz gerekiyor demektir.

Eski sevgilinizi sadece güzel ve mutluluk verici anılarla hatırlamaya başladıysanız, aklınıza geldiğinde yüzünüze mutlu bir gülümseme yayılıyorsa ayrılık kararı belki de sizin için doğru bir karar değildi. Bu durumda ayrılmanıza sebep olan problemleri öncelikle kendi başınıza tekrar değerlendirmeli ve bir çözüm bulup bulamayacağınız konusunda fikir üretmelisiniz. Eğer eski sevgilinize karşı hâlâ bir bağlılık ve sevgi hissediyorsanız, sorunları çözecek fikirler üretmeniz zor olmayacaktır.

Sizin hisleriniz dışında tabi ki eski sevgilinizin ayrılık sonrası davranışları da ona bir şans daha verip vermeme konusunda oldukça belirleyicidir. Eğer ona bir şans daha verme eğilimindeyseniz, size karşı nasıl davrandığına, ilişkinizi kurtarmak isteyip istemediğine bakmalısınız. Eğer çok çaba gösterdiğini ve sizi kaybetmek istemediğini görüyorsanız, ona bir şans daha vermemeniz için hiçbir neden yok demektir.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!