En iyi çatlak ve varis kremleri

Vücudunuzda bulunan çatlaklara ve varise hangi kremlerin iyi geldiğini belirten, popüler kremlerin yer aldığı liste. 1. fatma

  Vücutta meydana gelen çatlak oluşumlarının görünümlerini düzeltmek biraz zor olsa da StriVectin-SD sayesinde çok kolay olmaktadır. Çatlak oluşumlarında başarılı sonuçlar veren StriVectin-SD için mucizevi krem dense hiç yanlış olmaz diyebiliriz. Bu kremi kullanmaya başladıktan iki hafta sonra çatlakların renginde hatta 4-6 hafta arasında da sadece renkle kalmaz uzun ve derin izlerde de büyük değişimler fark edeceksiniz.


 2. fatma

  Tamamen bitki özlerinden oluşturulan Salvosano kremi kendi alanında oldukça olmaktadır. Kremin içerisinde barındırdığı bitki özler sayesinde varisli bölgelerde bulunan damarların rahatlamasını sağlamasının yanında damar ağrılarının azalmasına yardımcı olmaktadır. Salvosano kremi kekik, buğday, biberiye, portakal ve papatya yağlarının dışında saf krem içerir.


 3. fatma

  Genellikle hamilelik gibi hızlı kilo alıp verme dönemlerinde oluşan cilt çatlaklarını önlemek için özel olarak üretilen Specific Vergetures bakım kremi içerisinde bulunan ve yoğunlukta kullanılan ayçiçeği yağı ve yosun özü sayesinde çatlakların yeniden yapılandırıcı özelliği kompleks ve pro-vitamin B5 ile yeni çatlakların meydana gelmesini ve önceden oluşan çatlakların kötüye gitmemesini engellenmektedir. Bu kremin etkisini 3 ay içinde görebileceksiniz.


 4. fatma

  Cream pasteur kremi içerdiği provitamşin B5, at kestanesi, buğday, aynısefa, biberiye ve ısırgan sayesinde, bitkisel içerikli olmasının yanı sıra kan dolaşımını düzenli hale getirmektedir. Varislerden kaynaklanan dolayı şişlikleri azaltarak ve ağrıların daha az olmasında büyük payı vardır. Bacaklarda oluşan ve oldukça belirgin hale gelen varislerin normale dönmesini sağlamaktadır.


 5. fatma

  İçerisinde bulunan temel yağ asidi bakımından zengin özelliklere sahip olan kabak çekirdeği ve kuşburnu yağlar sayesinde hem cilde nemini hem de eski esnekliğini geri kazandırmaktadır. Kullandıkça gözle görülen çatlaklarınızın iyileştiğiniz sizlerde fark edeceksiniz. Yalnız kullanım esnasında sabırlı olunmalı altı hafta sonra yeni yeni etsini göreceksiniz.

Bu listeye ekleme yapabilirsin!
-
Paste a YouTube, Instagram or SoundCloud link or embed code.

Bu içeriğe tepkin nedir?

Gayet eğlenceli Gayet eğlenceli
0
Gayet eğlenceli
Biraz eğlenceli Biraz eğlenceli
0
Biraz eğlenceli
Azıcık eğlenceli Azıcık eğlenceli
0
Azıcık eğlenceli
Aşırı eğlenceli Aşırı eğlenceli
0
Aşırı eğlenceli
Çok eğlenceli Çok eğlenceli
0
Çok eğlenceli
Eğlenceli değil Eğlenceli değil
0
Eğlenceli değil

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İÇERİK TÜRÜNÜ SEÇ BAKALIM!
Test
Kişilik testi oluştur!
A/B Testi
Soru/Cevap testi oluştur!
Anket
Soru sor, değerlendir!
Entry
Yazı/Makale/Haber ekle!
Liste
Kendi listeni oluştur!
Açık Liste
Eklemeli liste oluştur!
Caps
Resimlere yazı ekle!
Video
Eğlenceli videolar ekle!
Ses - Müzik
Müzik veya Ses ekle!
Resim
Resim veya Gif ekle!

Arkadaşınla Paylaş!